Alkohol Izopropylowy Cleaner IPA 99% 5L 5000ml Izopropanol

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Alkohol Izopropylowy Cleaner IPA 99% 5L 5000ml Izopropanol

Nr art.: Che000109

Producent: Micro Chip Elektronic

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis:
Czystość - 99% - Zawartość wody < 0,5 % - Łagodny rozpuszczalnik organiczny - Wszechstronny środek czyszczący
Ilość: [szt.] 1+ 5+ 10+
Ceny brutto: [zł] 47,03 45,59 zł 44,63 zł
m p
LUB

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  • Czystość - 99%
  • Zawartość wody < 0,5 %
  • Kolor - bezbarwny
  • Produkt wysoce łatwopalny
  • Zapach ostry, drażniący
  • Nie nadaje się do spożycia
  • Producent: Micro Chip
  • Pojemność: 5L

Ogromna uniwersalność

Cleaner IPA Izopropanol 99 jest to łagodny rozpuszczalnik organiczny. Alkohol izopropylowy jest wszechstronnym środkiem czyszczącym przydatnym w każdym domu oraz serwisie. Neutralny chemicznie wobec większości materiałów, nie pozostawia śladów ani smug, szybko odparowuje.

Używany przez profesjonalistów

Stosowany do czyszczenia złącz włókien światłowodowych - dokładne usunięcie z włókna wszelkich zabrudzeń pozwala na osiągnięcie niższego tłumienia podczas spawania. Ze względu na mieszalność z wodą stosowany jest także jako dodatek do paliw w celu zwiększenia rozpuszczalności w nich wody i zapobiegania powstawania korków lodowych w przewodach paliwowych urządzeń spalinowych. Często stosowany w myjkach ultradźwiękowych do ratowania zalanych telefonów, z wysoką skutecznością. Stosowany także przez e-palaczy głównie do czyszczenia atomizerów. Często stosowany ze szmatką z mikrofibry do odtłuszczania i zabezpieczania lakieru tuż przed nałożeniem wosku. Niezastąpiony przy usuwaniu starej pasty termoprzewodzącej w komputerach i laptopach przez serwisantów i overclockerów.

Zastosowanie

Świetnie nadaje się do czyszczenia głowic magnetycznych, napędów dyskowych, czytników płyt, soczewek i obiektywów, rolek gumowych, urządzeń mechaniki precyzyjnej, do zmywania wodoodpornych tuszy i markerów, do zmywania żywiczejących środków smarnych. Usuwa tłuszcz, smar, i inne zanieczyszczenia. idealny do czyszczenia optyki teleskopów, lornetek, lunet, obiektywów aparatów fotograficznych, obiektywów noktowizorów itp. Rozcieńcza farby, lakiery i żywice.

Description2 N/D
Producent Micro Chip Elektronic
Stan Nowy