Cleanser PCC Kontakt Do Czyszczenia PCB z Topnika 150ml Spray

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Cleanser PCC Kontakt Do Czyszczenia PCB z Topnika 150ml Spray

Nr art.: Che000120

Producent: Micro Chip Elektronic

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis:
Rozpuszcza wszystkie rodzaje topnika - Zapewnia doskonałą czystość PCB - Idealny do czyszczenia PCB po naprawie i montażu
Ilość: [szt.] 1+ 5+ 10+
Ceny brutto: [zł] 13,71 13,29 zł 13,01 zł
m p
LUB

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  • Produkt wysoce łatwopalny
  • Producent: Micro Chip
  • Opakowanie: Spray
  • Pojemność: 150ml

Najlepszy do PCB

Cleanser PCC 15 to profesjonalne rozwiązanie do czyszczenia płytek drukowanych PCB i silnie zanieczyszczonych powierzchni. Skutecznie usuwa wszelkie pozostałości po lutowaniu, rozpuszcza wszystkie rodzaje topnika. Preparat jest neutralny w kontakcie z materiałami używanymi w elektronice. Szybko wysycha nie pozostawiając żadnych osadów, zapewniając doskonałą czystość płytek drukowanych oraz wysoką wytrzymałość izolacji. Idealny do czyszczenia PCB po naprawie i montażu.

Używany przez profesjonalistów

Zapobiega tworzeniu się zwarć i ścieżek upływności. Zwiększa przyczepność pokryć ochronnych, a także przeciwdziała powstawaniu powierzchniowych prądów błądzących. Sprawdza się także przy czyszczeniu eksploatowanych urządzeń, także płyt po zalaniu. Najskuteczniej działa z użyciem pędzelka lub szczoteczki.

Zastosowanie

Usuwa wszystkie typy topnika, nie pozostawiając żadnych osadów, bardzo szybko wysycha. Nie uszkadza płytek drukowanych i nienarusza ich warstwy ochronnej. Przeciwdziała powstawaniu powierzchniowych prądów błądzących, i zapewnia wysoką wytrzymałość izolacji.

Description2 N/D
Producent Micro Chip Elektronic
Stan Nowy