Kontakt S 60ml Czyszczenie i Zabezpieczanie Styków i Kontaktów

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Kontakt S 60ml Czyszczenie i Zabezpieczanie Styków i Kontaktów

Nr art.: Che000024

Producent: AG Termopasty

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis:
Chroni przed wilgocią i korozją - Zapewnia swobodny przepływ prądu - Tworzy cienką nie izolującą zabezpieczającą warstwę
Ilość: [szt.] 1+ 5+ 10+
Ceny brutto: [zł] 5,76 5,59 zł 5,47 zł
m p
LUB

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Przywraca niską rezystancję złącza
Posiada właściwości czyszczące
Używany w technice audio
Ochrona przed wilgocią i korozją
Zapobiega powstawaniu prądów błądzących
Nie wchodzi w reakcję z materiałami używanymi w elektronice
Producent: AG TermoPasty
Opakowanie: Spray
Pojemność: 60ml


Czyści i regeneruje
Kontakt S to środek przeznaczony do regeneracji, czyszczenia, smarowania i ochrony przed korozją styków i elementów elektrycznych i elektromechanicznych. Zapewnia doskonałą ochronę przed korozją oraz przywraca niską rezystancję przejścia styków gwarantując mały spadek napięcia dzięki super cienkiej nie izolującej zabezpieczającej warstwie. Regularne stosowanie chroni przed szybkim zużywaniem styków zapewniając długotrwałą i bezawaryjną pracę. Szczególnie polecany do regeneracji skorodowanych, zabrudzonych i zużytych styków. Najskuteczniej działa z użyciem pędzelka lub szczoteczki.

Uniwersalny środek
Nowoczesna szybko działająca formuła do czyszczenia styków i urządzeń w podzespołach i instalacjach elektrycznych. Chroni przed korozją oraz zapewnia swobodny przepływ prądu, zwłaszcza w przypadku utlenionych i zużytych kontaktów. Skutecznie oczyszcza styki z tlenków i siarczków. Stosowany wszędzie tam, gdzie wymagane są czyste styki. Czyści i smaruje przełączniki, wtyki gniazda, podstawki pod układy scalone, uchwyty bezpieczników, styki w kondensatorach, oprawki do żarówek, urządzenia mechaniki precyzyjnej, świece zapłonowe, ułatwia zapłon silnika i zapewnia prawidłowe działanie instalacji elektrycznej.
Description2 N/D
Producent AG Termopasty
Stan Nowy