Kontakt S61 400ml Czyszczenie i Konserwacja Styków i Złączy

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Kontakt S61 400ml Czyszczenie i Konserwacja Styków i Złączy

Nr art.: Che000088

Producent: Micro Chip Elektronic

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis:
Bardzo dobre właściwości antykorozyjne i smarujące - Oczyszcza styki z tlenków i siarczków - Przywraca niską rezystancję
Ilość: [szt.] 1+ 5+ 10+
Ceny brutto: [zł] 12,73 12,34 zł 12,19 zł
m p
LUB

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  • Zapobiega powstawaniu prądów pełzających
  • Bardzo dobre właściwości antykorozyjne i smarujące
  • Neutralny wobec większości materiałów
  • Producent: Micro Chip
  • Pojemność: 400ml

Czyści i regeneruje

Kontakt S 61 to środek przeznaczony do regeneracji, czyszczenia, smarowania i ochrony przed korozją styków i elementów elektrycznych i elektromechanicznych. Zapewnia doskonałą ochronę przed korozją oraz przywraca niską rezystancję przejścia styków gwarantując mały spadek napięcia dzięki super cienkiej nie izolującej zabezpieczającej warstwie. Regularne stosowanie chroni przed szybkim zużywaniem styków zapewniając długotrwałą i bezawaryjną pracę. Szczególnie polecany do regeneracji skorodowanych, zabrudzonych i zużytych styków.

Uniwersalny środek

Nowoczesna szybko działająca formuła do czyszczenia styków i urządzeń w podzespołach i instalacjach elektrycznych. Chroni przed korozją oraz zapewnia swobodny przepływ prądu, zwłaszcza w przypadku utlenionych i zużytych kontaktów). Skutecznie oczyszcza styki z tlenków i siarczków. Stosowany wszędzie tam, gdzie wymagane są czyste styki. Czyści i smaruje przełączniki, wtyki gniazda, podstawki pod układy scalone, uchwyty bezpieczników, styki w kondensatorach, oprawki do żarówek, urządzenia mechaniki precyzyjnej, świece zapłonowe, ułatwia zapłon silnika i zapewnia prawidłowe działanie instalacji elektrycznej.

Description2 N/D
Producent Micro Chip Elektronic
Stan Nowy