Zestaw Serwisowy 3x600ml Izopropanol Zamrażacz Kontakt S61

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Zestaw Serwisowy 3x600ml Izopropanol Zamrażacz Kontakt S61

Nr art.: Che000206

Producent: Micro Chip Elektronic

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis:
Zestaw trzech najczęściej używanych w serwisie środków - Do czyszczenia konserwowania i zmrażania
Ilość: [szt.] 1+ 3+ 5+
Ceny brutto: [zł] 39,19 37,99 zł 37,19 zł
m p
LUB

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Profesjonalny zestaw serwisowy
Trzy produkty najczęściej używane w serwisach
Producent: Micro Chip
Opakowanie: Spray
Pojemność: 3x600ml


Zamrażacz Freeze 55 600ml
Freeze 55 to chemicznie czysty i nietoksyczny środek chłodzący do wyszukiwania usterek i uszkodzeń metodą termiczną, powoduje szybkie schłodzenie do temperatury -55°C. Dzięki rurce kapilarnej zamrażacz pozwala na miejscowe oziębienie sprawdzanych podzespołów. Idealnie nadaje się do wyszukiwania "zimnych lutów" oraz mikropęknięć obwodów drukowanych na PCB. W prosty sposób pozwala na znalezienie uszkodzonych podzespołów elektronicznych (układów scalonych, tranzystorów, diod, itp.)

Izopropanol IPA 100% 600ml
Cleaner IPA Izopropanol 100 jest to łagodny rozpuszczalnik organiczny najwyższej czystości. Alkohol izopropylowy jest wszechstronnym środkiem czyszczącym przydatnym w każdym domu oraz serwisie. Neutralny chemicznie wobec większości materiałów, nie pozostawia śladów ani smug, szybko odparowuje.

Środek konserwujący Kontakt S61 600ml
Kontakt S 61 to środek przeznaczony do regeneracji, czyszczenia, smarowania i ochrony przed korozją styków i elementów elektrycznych i elektromechanicznych. Zapewnia doskonałą ochronę przed korozją oraz przywraca niską rezystancję przejścia styków gwarantując mały spadek napięcia dzięki super cienkiej nie izolującej zabezpieczającej warstwie. Regularne stosowanie chroni przed szybkim zużywaniem styków zapewniając długotrwałą i bezawaryjną pracę. Szczególnie polecany do regeneracji skorodowanych, zabrudzonych i zużytych styków.
Description2 N/D
Producent Micro Chip Elektronic
Stan Nowy