Lakier PVB 60 50ml Do Płytek Drukowanych Izolacyjny PCB

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Lakier PVB 60 50ml Do Płytek Drukowanych Izolacyjny PCB

Nr art.: Che000057

Producent: AG Termopasty

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis:
Tworzy izolującą warstwę ochronną - Zabezpiecza przed wilgocią i korozją płytki PCB - Odporny na rozcieńczone kwasy i alkalia
Ilość: [szt.] 1+ 5+ 10+
Ceny brutto: [zł] 8,82 8,55 zł 8,37 zł
m p
LUB

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Uniwersalny lakier do płytek drukowanych
Lakier tworzy zabezpieczającą i izolującą warstwę chroniącą przed wpływami atmosferycznymi
Odporny na wilgoć, utlenianie, pyły, zanieczyszczenia chemiczne
Tworzy powłokę odporną na rozcieńczone kwasy, alkalia i czynniki atmosferyczne
Zapobiega iskrzeniu i wyładowaniom koronowym
Ogranicza przebicia między ścieżkami
Nie zmienia przejrzystości i elastyczności nawet po długim czasie
Możliwe jest lutowanie przez warstwę lakieru
Rezystywność skrośna min/max: 1,0*10¹⁴Ωm / 7,7*10¹⁴Ωm
Rezystywność powierzchniowa min/max: 1,1*10¹⁴Ω / 6,0*10¹⁴Ω
Wytrzymałość elektryczna min/max: 89kV/mm / 101kV/mm
Producent: AG Termopasty
Opakowanie: buteleczka
Pojemność: 50ml


Uniwersalna powłoka do płytek drukowanych

W związku z tym że ścieżki na płytach PCB są coraz węższe i ciaśniej upakowane, a komponenty mniejsze, bardziej zaawansowane i bardziej wrażliwe, płytki PCB wymagają dodatkowej warstwy ochronnej. Lakier zabezpiecza płytki przed wpływem środowiska, korozją, kurzem czy pyłem. Lakierowanie pozwala na zmniejszenie odległości pomiędzy ścieżkami, padami i komponentami. Lakier PVB jest szybkoschnącą przezroczystą akrylową powłoką o dobrych właściwościach izolacyjnych. Zabezpiecza przed korozją płytki drukowane i inne elementy pracujące w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Powłoka ta chroni płytki drukowane przed postawaniem prądów upływowych i zwarć.

Unikalne właściwości

Szybkoschnąca przezroczysta powłoka PVB o dobrych właściwościach izolacyjnych. Zabezpiecza przed korozją płytki drukowane i inne elementy pracujące w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Powłoka chroni płytki drukowane przed powstawaniem prądów błądzących i zwarć. Tworzy zabezpieczającą i izolującą warstwę chroniącą przed wpływami atmosferycznymi takimi jak: wilgoć, utlenianie, pyły, zanieczyszczenia chemiczne; Dobrze przylega do powierzchni metalowych, plastikowych i drewna; Tworzy powłokę odporną na rozcieńczone kwasy, alkalia i czynniki atmosferyczne; Możliwe jest lutowanie przez warstwę lakieru; Zapobiega iskrzeniu i wyładowaniom koronowym; Ogranicza przebicia miedzy ścieżkami; Nie zmienia przejrzystości i elastyczności nawet po długim czasie; Zakres temperatur stosowania: od -40°C +60°C. Temperatura pracy -50°C +150°C. Temperatura zapłonu +380°C.

Zastosowanie

Izoluje i zabezpiecza szeroko pojętą elektronikę, płytki drukowane, kable i przewody, transformatory wysokiego napięcia, zwoje silników elektrycznych; W motoryzacji w celu uniknięcia spięć i zwarć; Uszczelnia plastikowe obudowy wtyczek i gniazdek; W energetyce i elektromechanice tworzy warstwy ochronne. W szeregowych seriach produkcyjnych lakier można nanosić pędzlem, przez zanurzanie lub natryskiwanie. Jeśli mieszanka jest zbyt lepka dla urządzeń natryskowych, można ją rozrzedzić poprzez dodanie rozcieńczalnika.
Description2 N/D
Producent AG Termopasty
Stan Nowy