Olej Silikonowy 1L 1000ml Smar Konserwujący Do Bieżni Gumy AG

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Olej Silikonowy 1L 1000ml Smar Konserwujący Do Bieżni Gumy AG

Nr art.: Che000207

Producent: AG Termopasty

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis:
Preparat zabezpieczający i smarujący - Doskonałe właściwości smarne i izolacyjne - Zapewnia nie twardniejącą powłokę izolującą

Dostępność: W magazynie (195 szt.)

Cena:
90,00 zł
m p
LUB

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  • Zapobiega powstawaniu prądów pełzających
  • Temperatura pracy: -50 do +200
  • Producent: AG Termopasty
  • Pojemność: 1L

Smaruje i konserwuje

Olej silikonowy to preparat zabezpieczający i smarujacy o wszechstronnym zastosowaniu. Posiada doskonałe właściwości smarne i izolacyjne. Zapewnia nie twardniejącą powłokę izolującą która niweluje wyładowania elektryczne oraz skutecznie zabezpiecza przed wilgocią. Dzięki dużej lepkości dociera do najbardziej niedostępnych miejsc. Eliminuje powstawanie prądów błądzących, wyładowań koronowych, zwarć i przebić. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby spełnił swoje zadanie. Odporny na szeroki zakres temperatur przez co może być używany niemal w każdych warunkach.

Uniwersalny środek

Smaruje i zabezpiecza łożyska, przekładnie z tworzyw sztucznych, wszelkie uszczelki i oringi gumowe, sprzęt wędkarski, wiatrówki i broń myśliwską, powierzchnie plastikowe i metalowe. Stosowany także przy przeciąganiu drutów i kabli. Idealny do konserwacji sprzętu sportowego, rowerów, bieżni czy atlasów. Zmniejsza tarcie i zużycie rolek napinających, a także impregnuje pas bieżni przedłużając jego żywotność. Stosowany także do konserwacji i nabłyszczania elementów gumowych i plastikowych w samochodzie chroniąc je przed nadmiernym wysuszaniem i zamarzaniem. Smaruje zamki, zawiasy i łańcuchy. Używany w przemyśle ułatwiając wyjmowanie elementów z form wtryskowych.

Description2 Nie
Producent AG Termopasty
Stan Nowy