Oliwa Do Maszyn 120ml Do Szycia Singer Łucznik

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Oliwa Do Maszyn 120ml Do Szycia Singer Łucznik

Nr art.: che000232

Producent: Micro Chip Elektronic

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis:
Do smarowania części maszyn oraz mechanizmów precyzyjnych - Eliminuje piski i zgrzyty, ułatwia poślizg - Chroni oraz konserwuje
Ilość: [szt.] 1+ 5+ 10+
Ceny brutto: [zł] 4,35 4,22 zł 4,13 zł
m p
LUB

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  • 100 % olej wazelinowy
  • Bezwonny i bezbarwny
  • Nietoksyczny i niebrudzący
  • Neutralny w kontakcie z tworzywami sztucznymi
  • Producent: Micro Chip
  • Pojemność: 120ml

Smaruje i konserwuje

Olej wazelinowy to preparat stosowany do smarowania części maszyn oraz mechanizmów precyzyjnych. Skutecznie eliminuje piski i zgrzyty, ułatwiając poślizg smarowanych elementów. Chroni oraz konserwuje gumę i plastik przed przywieraniem i zamarzaniem. Konserwuje elementy narażone na działanie czynników atmosferycznych, redukuje i zmniejsza tarcie oraz zabezpiecza przed przywieraniem do form wyrobów z plastiku czy gumy. Produkt idealnie zabezpiecza powierzchnię metalu przed działaniem wilgoci. Konsystencja preparatu sprawie że nadaje się smarowania praktycznie wszystkiego.

Uniwersalny środek

Smaruje i konserwuje maszyny do szycia, maszyny dziewiarskie, zamki, zawiasy, kłódki, narzędzia pomiarowe, sprzęt sportowy oraz urządzenia precyzyjne. Idealny do konserwacji różnego sprzętu sportowego, łożysk, przekładni z tworzyw sztucznych, wszelkich uszczelek i oringów gumowych, sprzętu wędkarskiego, wiatrówek i broni myśliwskiej, powierzchni plastikowych i metalowych, rowerów, bieżni czy atlasów. Stosowany także do konserwacji i nabłyszczania elementów gumowych i plastikowych w samochodzie chroniąc je przed nadmiernym wysuszaniem i zamarzaniem. Smaruje zamki, zawiasy i łańcuchy. Używany w przemyśle ułatwiając wyjmowanie elementów z form wtryskowych.

Description2 Nie
Producent Micro Chip Elektronic
Stan Nowy