Termopad Thermopad 30x30x1,0 6W Taśma Chłodząca GPU

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Termopad Thermopad 30x30x1,0 6W Taśma Chłodząca GPU

Nr art.: Che000017

Producent: AG Termopasty

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis:
Bardzo dobre i równomierne przewodzenie ciepła - Dzięki specjalnej strukturze doskonale wypełnia chropowate powierzchnie
Ilość: [szt.] 1+ 5+ 10+
Ceny brutto: [zł] 7,24 7,02 zł 6,87 zł
m p
LUB

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Przedmioty są fabrycznie nowe, objęte pełną 12 miesięczną gwarancją
Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających długotrwałą eksploatację
Duża elastyczność
Wysoka ściśliwość
Przewodność cieplna: 6W/mK
Wymiary Szer./Dł./Gr. 30/30/1,0


Ogromna uniwersalność
Taśma termoprzewodząca AG Termopad zapewnia bardzo dobre i równomierne przewodzenie ciepła. Dwustronna taśma idealnie łączy radiator z nagrzewającymi się elementami. Dzięki specjalnej strukturze doskonale wypełnia chropowate powierzchnie, jest bardzo elastyczna i z łatwością można ją usunąć jeśli zajdzie taka potrzeba. Taśma nie posiada kleju zatem wymagany jest docisk radiatora np. śrubkami. Nie przewodzi prądu ani nie twardnieje, łatwo się przycina do pożądanych rozmiarów.

Używany przez profesjonalistów
Stosowane wszędzie tam gdzie niezbędne jest zastosowanie elastycznego materiału termoprzewodzącego np. połączenie bloku wodnego z pamięcią RAM, sekcja zasilania, elementy SMD itp. Dzięki miękkiej strukturze świetnie nadaje się do chłodzenia elementów o nieregularnym kształcie jak i umieszczonych na różnej wysokości. Umożliwiają wypełnianie połączeń od mikro rys aż do widocznych nieregularnych powierzchni. Ze względu na świetną przewodność cieplną taśmy znajdują zastosowanie nawet do elementów o dużej powierzchni jak mostki na płycie głównej, dyski twarde, gęsto rozmieszczone elementy na PCB itp. Do stosowania w układach chłodzących procesory, mostki i karty graficzne w laptopach i komputerach stacjonarnych.
Description2 N/D
Producent AG Termopasty
Stan Nowy